"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Sona ermiş
8.8

Sons of Anarchy
Onlar düzen dışı asiler, kendi kurallarından başkasını tanımıyorlar ve altlarındaki çeliklerle çok çekiciler! Burası Anarşistlerin Motosiklet Kulübü!

Jackson ‘Jax\' Teller (Charlie Hunnam), anne Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson\'ın üvey babası ve de çetenin başı Clarence ‘Clay\' Morrow (Ron Perlman) doğup, büyüdükleri California, Charming kasabasını kendi yöntemlerine göre korumaya kararlı bir ailedir. Onların çevresinde şekillenen motosikletli çete, kasabaya başka çetelerin dadanmasına engel olarak ve kanun dışı yürütülmesi gereken ne iş varsa üstleniyor!

Çete başı Clay işleri kendi usulleriyle ve şiddetle çözmeyi tercih ederken, üvey oğlan Jax ise ölen babasının günlüğünü rehber alarak, eski yöntemlerin değişimini savunur. İki kuşak arasındaki bu çatışma SAMCRO\'yu ve çete üyelerinin aralarındaki ilişkileri de ciddi biçimde etkiliyor...
Hikayenin devamını oku

Dizinin forumundan son başlıklar

Forumdan diğer başlıklar0 başlık, 0 mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

2 yorum

blackkk0 2 yıl önce

Düşüncelerim o kadar karmakarışık ki Dostluk ve düşmanlığın arasında sadece ufak bir çizgi olduğu bu dizi Tavsiye edilir fevkalade bir yapıt gelmiş geçmiş en iyi final yapan bir dizi

0
umutce 5 yıl önce

İnsana bir şeyler katan dizilerden biri,izlemesi de güzel,bi diziden ne bekleyebilirseniz,hepsi var yani.düşünen varsa göz atsın derim,zaten hepsini izler.

0
yabancı dizi izle